Kilka słów o feng shui
Feng Shui

Kilka słów o feng shui

Jestem Absolwentem Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Wiedza, jaką zdobyłam uczęszczając do akademii okazała się dla mnie zbawienna. Wprowadziłam wiele zmian we własnych życiu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że osiągnęłam sukces. Istnieje powszechne odczucie społeczeństwa, że feng shui to tylko mistyczna sztuka dekoracji wnętrz. Jest to jednak bardziej złożony aspekt.

Jaki jest cel feng shui

Podstawowym celem feng shui jest utrzymanie harmonii i równowagi w naszym otoczeniu. Jest to nierozerwalna więź miedzy człowiekiem i otaczającym go środowiskiem. Ta więź sprawia, że stajemy się zdolni do kierowania naszym życiem. Patrząc na otaczające nas środowisko nie starajmy się go ujarzmić, ale zrozumieć nawet w dobie czasu, gdy tempo życia jest szalone.

Czy zdarzyło ci się wejść do czyjegoś domu i poczuć się jak u siebie? Całkiem możliwe, że to, co poczułeś to właśnie dobre feng shui, a mieszkańcy tego domu żyją w harmonii z naturą. Sposób, w jaki sposób kształtujemy przestrzeń jest wyrazem naszej osobowości. Otoczenie również wpływa na nas samych. Powinniśmy, więc dążyć do tego by nasze otoczenie pomagało nam w codziennym życiu, wspierało nas i stwarzało ogromne możliwości do lepszego życia.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *