Firma Clean System zaprasza Państwa do skorzystania z usług w zakresie utrzymania czystości. Świadczymy usługi związane z utrzymaniem czystości – sprzątanie biur, biurowców, apartamentowców, sprzątanie bloków mieszkalnych, kamienic oraz innych budynków i obiektów. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie utrzymania porządku na terenach zewnętrznych przynależnych do obiektów oraz sprzątanie osiedli. W ramach oferowanych przez nas usług jest również całoroczna opieka nad grobami, sprzątanie grobów i cmentarzy.

Firma Clean System posiada własny, wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny, jak: zamiatarka, Kärcher do prania dywanów/wykładzin, myjkę ciśnieniową (Kärcher), odśnieżarkę, odkurzacz do liści, sprzęt ogrodniczy. Do sprzątania używane są jedynie środki czystości ekologiczne takie jak: Planete Bleue, Sadosan, Sonett, EDL Nature, Bentley Organic, Earth Friendly Products.

Obszar działania firmy sprzątającej

Obszar działania to całą Polskę. Sprzątanie osiedli mieszkalnych, apartamentowców, sprzątanie biur, kamienic, bloków mieszkalnych oferujemy w szczególności w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Szczecin i inne. Oferujemy Państwu wysoką, jakość wykonywanych usług w przystępnej cenie.

Ponadto firma Clean System zajmuje się aranżacją wnętrz oraz w szczególności ogrodów przydomowych, ogródków działkowych zgodnie z zasadami feng shui.